Psychic Team...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psychic Team

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz?

3 posters

Yazıyı Okuduktan Sonra Cevaplayın!!!
Evet Ben Hep İnanıyordum
Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? I_vote_lcap50%Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Evet Olay Bile Yaşadım
Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? I_vote_lcap50%Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Evet Senin sayende İnandım
Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? I_vote_lcap0%Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hayır Sende O Resmi Kurumda Saçmalıyorsunuz
Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? I_vote_lcap0%Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hayır Ben Asla İnanmam(Ben Vurdum Duymazım)
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
psy-boy
Kahin
Kahin

Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? Empty
MesajKonu: Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz?   Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? EmptyPaz Ekim 05, 2008 12:36 pm

Ben İnanıyorum Koskoca Sonsuz Bir Boşlukta Tek Bir Yerde Hayat Olup Diğerlerinin Boş Olması Çok Saçma Ve Şunada İnanıyorum İnsanlar Sadece Mars Ve Aya Giderken Uzaylı Yoktur Nasıl Diyebiliyorlar Birde Şu Siteye Girin Resmi Bir Site Olduğu İçin Reklam Olmaz:

http://www.siriusufo.org/tr/

Burayı İyice Okuyun Nedense Okuduktan Sonra Daha Çok Uzaylı Gemisi Görmeye Başladım Gök Yüzüne Dikkatli Bakınca Yanıp Sönmeyen Çok Hızlı Hareket Eden Işık Saçan Cisimler Hiç Uçak Olur Mu? Uçakların Işıkları Yanıp Sönerler Ve Bakıldığında O Kadar Hızlı Değildirler Ve Sakın Bu Sizi Korkutmasın Çünkü Onlar Filmlerdeki Gibi Saldırmıyorlar Ve En Azından Bizimle İlgili YHaratık Onlar Vahşidir Çiğ Yerler diye Bahsetmiyorlar Her Neyse

Hem U S A(Amerika) Bizi Korkutmuyor Tam Tersine Onları Gizliyor Ayrıca Kendi Yaptıkları Filmler Yüzünden Açıklayamıyorlar Ve Biz Korkup Panik Yaratmayalım Onlarda Bizden Daha Çok Korkup Sorun Yaratmasınlar Diye Halkların Arasına Amerikanın İşi Diyip Saklatmaya Çalışıyorlar Geçenlerde Bi Sanatçı Cem Yılmaz Mıydı Neydi Görmüş O Bir Uçan Balonmuş Diyip Şakaya Çevirdi Artık Uyanın Sadece Mars Ve Aya Gidip Yok! Denmez Bu Sonsuz Boşlukta Tek Bir Uydu Ve Bir Gezegene Gidip Uzaylı Yok Denmez

Benim Yaşadığım Olay:

Arkadaşım Emreyle Camiye Gidiyorduk O Yıldızlara Bakarken Hasan O Ne? Dedi
Baktığımda Hızlı Hareket Eden Parlak Bir Cisim Uçak Değildi ama Ne Olduğunu Öğrenemedik Korkudan Gözlerimiz Gök Yüzünde Kaldı

Duyduğum Olaylar:

En İyi Dostumun Anlattığı Olay:
Akşam Balkonda Otururken Bir Parlak Cisim Görmüş Sonra Işığı Arttmış Arttmış Arttmış Ve Bana Poffff Yok Oluverdi Sanki Patladı ama Birden Hızlandı Gibi Olmuş

Sınıfta Anlatan Sınıf Arkadaşım Şehribanın Olayı:

Onlar Bahçede Otururken Üstlerinden Elektirik Saçıyor Gibi Olan Parlak Beyaz Birşey Geçmiş Yuvarlak Yumurta Gibiymiş Sanki

Ben Yalanda Söylemem!!!

Herneyse

Sizin Cevaplarınızı Alalım
(Ayrıca Ben Aristograt(Fizolof) Değilim Very Happy)Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? Sibirya1
http://ehidforum.eniyiforum.net/forum.htm
dynet
Kahin
Kahin
dynet

MesajKonu: Geri: Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz?   Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? EmptyPaz Ekim 05, 2008 1:33 pm

ya ben gördüm bile çok uzaklardaydı bulutların çok çok ötesinde ftizbiye benziyordu ama o yükseklikte o boyutlarda bir frizbi olamaz gördüm ve çok eminim
Cyro
Medyum
Medyum
Cyro

MesajKonu: Geri: Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz?   Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz? EmptyPaz Ekim 05, 2008 9:57 pm

bence %100 gerçek uzaylılar vardır,mısırlılar,aztekler ve mayaların tapınaklarında-piramitlerde bununla ilgili bi sürü kanıt vardır araştırırsanız bulursunuz.piramitlerin kendisi bile uzaylılara kanıttır bence,sonra kristal kafatası var.mağara resimleri...
bi sürü net kanıt vardır

Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor Musunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası