Psychic Team...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psychic Team

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Daha Ayrıntılı Teknik Bilgimi İstiyorsunuz ?

YazarMesaj
psy-boy
Kahin
Kahin

Daha Ayrıntılı Teknik Bilgimi İstiyorsunuz ? Empty
MesajKonu: Daha Ayrıntılı Teknik Bilgimi İstiyorsunuz ?   Daha Ayrıntılı Teknik Bilgimi İstiyorsunuz ? EmptyPtsi Kas. 10, 2008 12:40 am

O Zaman Reklam Olmasın Ama psyforum.eniyiforum.net deneyin rekla myapmıyorum çünkü bunda ciddiyim şu foruma bir baksanıza hem sordum bu forum önceki forumun silinmiş kalıntıları misali deneme amaçlıymış yani önceki forum silinmiş günahını almayın dark tiger in en azından sizi dağıtmak istememiş neyse bende bu grubu toplamak istiyorum işte o yüzden ya burada kalırsınız yada psyforum.eniyiforum gelirsiniz sadece tavsiye ediyorum naapıyim hiç forumda tavsiyeler göremeiyorum ve yazılarda fakrlı yerlerde örneğin reikinin telekinezi bölümünde ne işi var bununların en azından diğer teknikler bölümü lazım ben sadece tavsiye ediyorum ha bu arada hiç admin girmediği için banlananda yok isterseniz yazınızı kurrallar bölümüne yazın kim onu taşıyacak ? ki
http://ehidforum.eniyiforum.net/forum.htm

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bu da 2. teknik
» En Etkili Teknik Hangisi?(Dikkat Edin Etkili)