Psychic Team...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psychic Team

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Psy-boy

2 posters
YazarMesaj
psy-boy
Kahin
Kahin

Psy-boy Empty
MesajKonu: Psy-boy   Psy-boy EmptyPaz Ekim 05, 2008 9:29 pm

Ban İstiyorum Böyle Afedersiniz Artık Laf Bulamıyorum Sorumsuz Bir Adminin Çöplüğe Dönmüş Katagorilerin 6 İlim Bölümüne Onlarca Zorunlu Olarak İlim Konmuş Tipsiz Bir Hale Gelmiş Bir Forumun İçinde Bulunmaya Daha Fazla Tahammül Edemiyorum Artık Buraya Gelmiycem Beni Ararsanız Sadece 2 Üyenin Online Olduğu Ama En Azından Çöplük Haline Gelmemiş Yerde

Http://ehidforum.eniyiforum.net/ Adresinde Olacağım Artık Sabır Mabır Kalmadı pale Sad
Artık Benide Anlayın O Kadar emek Veriyorum Araştırma Yapıp Forumu Dolduruyorum Admin Geldiğinde Zorlanmasın Diye 02/04/08 Den Beri Bekliyorum Yok Sad Sadece 4 Kişi Olmuyor Böyle Yürümüyor Artık pale Crying or Very sad Crying or Very sad

Elveda!....... PsychicTeam
Kurtlara Verilmiş koyun Gibi Hissetmeye Başladım Sabrım Kalmadı Gidiyorum!...

Ban İstiyorum Ama Onu Verecek Admin Bile Yok Crying or Very sad Neutral Sad
http://ehidforum.eniyiforum.net/forum.htm
dynet
Kahin
Kahin
dynet

Psy-boy Empty
MesajKonu: Geri: Psy-boy   Psy-boy EmptyCuma Ekim 17, 2008 2:05 pm

bu siteye bundan sonra admin falan gelmez zaten gelsede bişi olmaz üyeler olmadan bu siteye artık ne girmenin nede bişey yazmanın bir faydası olacağını sanmıyorum Crying or Very sad Mad Neutral pale Sad

Psy-boy
1 sayfadaki 1 sayfası